Angela Ciampagna Rosarium nišas aromāts

Villa Mode ir boutique* tipa interneta veikals, kura pamata sortimentā ir nišas parfimērija un dabīgā kosmētika. Veikalam ir skaitliski neliels un īpaši atlasīts sortiments, lai sagādātu prieku tieši Villa Mode klientiem, kuri meklē augstvērtīgus produktus.

*pavisam neliels veikals ar nelielu preču klāstu, kas paredzēts salīdzinoši šauram klientu lokam.

Kajal Masa nišas aromāts

Sortiments

TIKAI TAS, KO PAZĪSTAM UN MĪLAM

Katru no precēm, ko var iegādāties villamode.lv, mēs esam iepazinuši, izpētījuši, iemīlējuši un atzinuši par brīnišķīgu un ieteikšanas vērtu. Tādu mantu pasaulē nemaz nav daudz - ko augstu novērtētu mēs paši un gribētu ieteikt arī Tev. Prasi jebko par Villa Mode sortimentu - mēs izstāstīsim, lai vari izlemt, vai tā Tev ir vajadzīga.

Iepazīšanās komplekts "Base Notes Collection" - Villa Mode

Smaržas

KURAS IR TAVAS MĪĻĀKĀS SMARŽAS?

Villa Mode pamata sortimentu veido parfimērija, un mūsu lielākā mīlestība ir nišas aromāti. Ja arī Tevi interesē smaržas, mums būs par ko parunāt. Līdzās smaržām šeit var iegādāties arī augstas kvalitātes ķermeņa ādas kopšanas līdzekļus no Francijas, unikālas rotas un izcilu lasāmvielu.

Hatria Extrait De Parfum - Villa Mode

Klienti

IZVĒLĪGUMS IR LABA ĪPAŠĪBA

Mēs aicinām klientus būt izvēlīgiem. Jo mūsu pieprasījums veido piedāvājumu. Arī mēs esam izvēlīgi - mūsu mērķis nav aizpildīt virtuālos plauktus ar visu pēc kārtas, un pēc tam prātot, kādus mārketinga trikus pielietot, lai atbrīvotos no šīm mantām. Izvēlamies labāko, atbilstoši mūsu standartiem, un priecājamies par to.

Izcelsme

VILLA MODE - VIENA NO VILLĀM

Villa Mode radās 2023.gadā vienā no vecākajām Latvijas pilsētām, kurā 19.gadsimta beigās uzceltas vairākas villas, izveidojot ainavisku un romantisku villu rajonu. Raugoties uz aizgājušo laiku aristokrātu greznajām villām, kā arī mūsdienās atjaunotajām atpūtas vietām, interneta boutique “ieguva” savu nosaukumu. Villa Mode dzīvo bez steigas un bauda dzīvi, strādājot turpat līdzās seno villu rajonam.

Komanda

"DEGUNU" KOMANDA

Veikalu Villa Mode veido neliela komanda, bet Ilzi, Villa Mode degunu Tu sastapsi visbiežāk: blogā, soctīklos, kā arī viņa Tev atbildēs, ja sazināsies ar veikalu. Kāpēc “Villa Mode deguns”? Jo viņu vairāk par visu aizrauj aromātu iepazīšana un visatbilstošāko smaržu piemeklēšana klientiem.

RAKSTI MUMS, ja Tev ir jautājums, ieteikums vai komentārs!