BUJ

IEPIRKŠANĀS PROCESS

1. Kā iepirkties interneta veikalā Villa Mode?

 • Iepazīsties ar visu informāciju par sev interesējošo preci, izlasi tās aprakstu.
 • Izlasi informāciju par pieejamajiem apmaksas veidiem, piegādi un piegādes laiku, preču atgriešanas nosacījumiem. Ja viss apmierina, turpini iepirkšanos.
 • Pievieno izvēlēto preci grozam un seko norādītajiem soļiem, līdz nonāc līdz pēdējam – apmaksai.
 • Pēc veiksmīgas apmaksas veikšanas Tu saņemsi e-pastu, ka maksājums ir saņemts un pirkums nodots komplektēšanai un nosūtīšanai.

  Ja rodas neskaidrības, lūdzu sazinies ar mums!

  2. Vai iespējams apmainīt preci pret citu?

  Nopirktu preci nav iespējams apmainīt pret citu. Lai iegādātos citu (vēlamo) preci, ir jāatgriež (ja piegādāta) jau nopirktā prece, jāsagaida naudas atmaksa un pēc tās varēsi iegādāties vēlamo/īsto preci, ja pirmajā pirkšanas reizē kļūdījies.

  3. Kā iespējams atgriezt preci veikalam un saņemt atpakaļ samaksāto naudu?

  Īsumā, ja prece* nav lietota (un izmēģināta) – ir tādā pašā stāvoklī, kā nopirkta, tad preci iespējams atgriezt un saņemt naudas atmaksu. *Lūdzu pievērs uzmanību preču izņēmumiem, kurus nav iespējams atgriezt. Pilnus noteikumus par pirkuma atgriešanu un naudas atmaksas saņemšanu lasi sadaļā Pirkuma atgriešana.

  4. Kā rīkoties, ja saņemtā prece ir bojāta?

  Īsumā, ja bojājums ievērots saņemšanas brīdī (kurjera piegādes laikā vai izņemot no pakomāta), tad no preces saņemšanas vajag atteikties vai arī to momentā atgriezt, izmantojot atgriešanas kodu. Ja bojājums ievērots, atverot paciņu, tas ir jānofotografē un jāsazinās ar veikalu, lai vienotos par tālāko. Katras paciņas iepakošana tiek rūpīgi dokumentēta, tāpēc komplektēšanas un/vai piegādes procesā radušos misēkļus varēsim operatīvi izsekot.

  5. Kas ir dekanti?

  Dekanti ir smaržu atlējumi. Smaržas tiek atlietas no oriģinālās smaržu pudeles, ievērojot augstākos higiēnas un precizitātes standartus. Aromāta atlējums jeb paraugs ir iespēja tuvāk iepazīt interesējošu aromātu, pirms pieņemt lēmumu iegādāties pilna izmēra pudeli. Vairāk informācijas par dekantiem lasi šeit.

  ATLAIDES, ATLAIŽU KODI

  1. Vai Villa Mode piedāvā atlaides?

  Jā, Villa Mode regulāri piedāvā atlaides. Visām atlaidēm ir termiņš, cik ilgā laika periodā tās ir iespējams izmantot, kā arī daļai no atlaidēm ir nosacījumi, kas jāizpilda, lai atlaide tiktu piešķirta. Pilnu informāciju par aktuālajām atlaidēm un to nosacījumiem meklē sadaļā Lutinām klientus.

  2. Vai Villa Mode piedāvā atlaižu kodus?

  Jā, atlaižu kods ir viens no atlaides iegūšanas veidiem. Kodi tiek izplatīti dažādos veidos, piemēram, tiek izsūtīti Villa Mode tuvākajiem klientiem, kas saņem jaunumu vēstules (tādējādi ir programmas “Lutinām klientus” dalībnieki). Citi kodi var tikt izplatīti caur sociālajiem tīkliem vai ar influenceru starpniecību. Vienmēr seko līdzi koda termiņam un nosacījumiem. Ja rodas jautājumi, lūdzu sazinies ar mums!

  3. Vai Villa Mode piedāvā pastāvīgo klientu programmu?

  Jā, Villa Mode īsteno pašu tuvāko klientu programmu ar nosaukumu “Lutinām klientus”. Tai iespējams pievienoties, pierakstoties ar savu e-pasta adresi un saņemot Villa Mode jaunumu vēstules. Visi Villa Mode jaunumu vēstuļu (e-pastu) aktīvie saņēmēji ir lojālo klientu programmas “Lutinām klientus” dalībnieki. Sīkāk par programmas sniegtajām priekšrocībām lasi sadaļā Lutinām klientus.

  PAR UZŅĒMUMU

  1. Kas ir Villa Mode?

  Villa Mode ir interneta veikals, kura pamata sortimentā ir nišas parfimērija un dabīgā kosmētika. Villa Mode ir boutique tipa veikals – tam ir skaitliski neliels un īpaši atlasīts sortiments, lai sagādātu prieku tieši Villa Mode klientiem. Visas preces ir uz vietas uzņēmuma noliktavā Latvijā. Vairāk par veikalu lasi sadaļā Par Villa Mode.

  2. Vai Villa Mode ir arī fiziskais veikals, kur klātienē varētu apskatīt preces?

  Nē, Villa Mode ir tikai interneta veikals.

  3. Vai Villa Mode pārdod oriģinālas preces?

  Jā, uzņēmums SIA "V.M.Ecom" preču iepirkšanā sadarbojas tikai un vienīgi ar zīmolu oficiālajiem preču izplatītājiem un pašiem ražotājiem.