Par EIGHT & BOB

Zīmola izcelsme un stāsts veidojas ap Albert Fouquet, Parīzes aristokrātu pēcnācēju, kurš bija smaržu pazinējs un arī pats tās veidoja - gan sev, gan tuvākajiem draugiem. Nozīmīgs pavērsiens notika 1937.gadā, kad atvaļinājuma laikā Francijas Rivjērā viņš iepazinās ar jaunu amerikāņu studentu - John F. Kennedy. Vasaras garumā abi iedraudzējās, un vēlākais ASV prezidents uzzināja arī par jaunā drauga aizraušanos un talantu - parfimērijas radīšanu.

Leģenda* vēsta, ka Džonam Kenedijam šie aromāti ļoti patikuši, tāpēc, abiem atvadoties, Albert Fouquet viņam iedevis līdzi vienu paraugu ar zīmīti, kurā bijis teikts: "In this bottle, you will find the dash of French glamour that your American personality lacks." Vēlāk Džons Kenedijs atsūtījis lūgumu pēc vēl astoņiem aromāta paraugiem saviem draugiem, un "if your production allows, another one for Bob". Albert Fouquet, kuram angļu valoda bija svešvaloda, nesaprata, ka ar Bob ir domāts Džona brālis Roberts. Viņš sameklējis labākās stikla pudeles, kādas Francijā bija atrodamas, iepildījis tajās parfimērijas ūdeni, un uz kastēm, kuras sūtīt uz Ameriku, uzlicis uzrakstu: "Eight & Bob". Drīz pēc tam Albert Fouquet sācis saņemt jaunus pieprasījumus pēc aromāta "Eight & Bob", bet nu jau no kino industrijas pārstāvjiem, ar kuriem cieši sadarbojās John F. Kennedy tēvs. Tā radās zīmola nosaukums. 

Eight & Bob Villa Mode

Tālākā zīmola attīstība nebija vienkārša. To smagi ietekmēja gan 2.pasaules karš, gan "Eight & Bob" dvēseles - Albert Fouquet traģiskā nāve autokatastrofā. Tomēr viņa līdzcilvēkiem, ģimenei un draugiem, izdevās parfimēra mantojumu saglābt no aizmirstības un pamazām atjaunot ikvienu izveidoto vai aizsākto aromāta formulu. Rezultātā vēl šodien "Eight & Bob" rada ekskluzīvus aromātus, kuriem priekšroku dod tie, kuru dzīvēs nozīmīgu lomu spēlē jēdzieni "elegance", "stils", "aristokrātija".

*Zīmola leģenda radusies, Albert Fouquet ģimenei gadu gaitā to verbāli nododot tālāk. Lai šī leģenda būtu viegli uztverama un saprotama, tai pievienoti arī izdomāti elementi.