Kabatas izmēra aromātiskas dāvanas Ziemassvētkos

Tuvojoties gada nogales svētkiem, aktuāls kļūst jautājums par nelielām, skaistām dāvaniņām, ko pasniegt draudzenei, tuvai kolēģei, sirsnīgai kaimiņienei, mīļai skolotājai vai sporta trenerei - ikvienam, kuru gribas iepriecināt ar simbolisku, jauku dāvanu.

Piedāvājam vairākas idejas aromātiskām kabatas izmēra (vai gandrīz kabatas izmēra) dāvanām.

1. KVALITATĪVS ROKU KRĒMS

Roku krēms ir universāla dāvana, kas noderēs ikvienam un plauktā putekļus nekrās. Ziemā meklējiet barojošu un mīkstinošu krēmu, kas aizsargās ādu skarbākos laikapstākļos.

IESAKĀM:

Théophile Berthon 1867 lutinošos roku krēmus ar Provansas medu, augstvērtīgām eļļām un vitamīnu E.

Citrusu-koksnes aromāts:
Roku krēms, Théophile Berthon 1867

Mandeļu aromāts:

Roku krēms, Théophile Berthon 1867

2. AROMĀTU ATKLĀŠANAS KOMPLEKTS

Smaržu mīļotāju lielākais prieks ir izmēģināt ko jaunu. Aromātu paraugi, dekanti (atlējumi) un atklāšanas komplekti ir vislabākais veids, kā sev piemērotā tempā iepazīt un pielaikot jaunas smaržas.

IESAKĀM:

Bāzes nošu atklāšanas komplekts, ko radījis Francijas luksusa parfimērijas nams AFFINESSENCE. Šī ir unikāla pieeja, ko vēl nav darījuši citi, - radīt aromātus tikai no ilgnoturīgajām bāzes notīm.

Affinessence komplekts

Villa Mode Box - atklājumu komplekts. Mēs esam izvēlējušies 5 nišas aromātus, kas, mūsuprāt, izcili piestāv šai ziemai. Smaržas higiēniskos apstākļos ir atlietas pudelītēs ar izsmidzinātāju un ievietotas dāvanu kastē ar greznu lenti. 

Villa Mode Box aromātu dekantu komplekts

 

 

3. AROMĀTISKA SVECE

Sveces vairs nav garlaicīgo dāvanu kategorijā, jo mūsdienās sveču liešana un aromatizēšana atkal kļuvusi gandrīz par mākslu. Skaista, aromātiska svece rada mājīgu atmosfēru un dekorē interjeru.

4. ĶERMEŅA KRĒMS

Ķermeņa krēms, mūsuprāt, ir diezgan personīga dāvana, tāpēc svarīgi, lai tā pasniegšana būtu pamatota un pats krēms augstvērtīgs. Piemēram, slēpošanas instruktorei, ar kuru esi pazīstama jau sen, šāda dāvana būtu pašā laikā, jo visiem, kuri bieži uzturās ārā skarbos laikapstākļos, ādas aizsardzība un barošana ir īpaši aktuāla.

IESAKĀM:

Théophile Berthon 1867 ultra bagātīgos ķermeņa sviestkrēmus ar 6 dabīgām aktīvajām sastāvdaļām un ēterisko eļļu aromātu.

Īrisa aromāts:

Ķermeņa sviestkrēms ar īrisa aromātu

Mandeļu aromāts:

Apelsīna ziedu aromāts:

Ķermeņa sviestkrēms

 

Novēlam mierpilnu un apzinātu svētku laiku! Lai dāvanu meklēšana sagādā prieku gan saņēmējam, gan pašai!

Atpakaļ uz blogu

Pievieno savu komentāru

Lūdzu ņem vērā, ka komentāri pirms publicēšanas tiek izskatīti, tāpēc netiek publicēti uzreiz.