Iesakām aromātu: ceļojums mistēriju mīļotājiem - Rosarium

Sarosieties visi, kuri mīl vēsturisko arhitektūru, aizraujošus stāstus ar noslēpuma garšu, tālus, eksotiskus ceļojumus, kas, neskatoties uz krasi atšķirīgo vidi, aizved tuvāk sev pašam... Iepazīstiet īstas nišas aromātu mākslinieces - Spānijas parfimēres Angela Ciampagna - meistardarbu Rosarium.

Angela Ciampagna Rosarium nišas aromāts

Angela Ciampagna ir parfimēre, un nišas smaržu zīmols nosaukts viņas vārdā. Aromāts Rosarium, kas ir viens no Hatria collection aromātiem, pirmo reizi izlaists 2015.gadā. Zīmola darinājumi patiešām ir ekskluzīvi - zem katras pudelītes ir ar roku rakstīts tās numurs, apliecinot personīgo pieeju katram darbam un katram klientam.

Kā jau var nojaust pēc pudelītes dizaina, šis parfimērijas nams mīl un smeļas iedvesmu no vēstures, leģendām un sakrāliem rituāliem. Pilnīgi visas Angela Ciampagna pudelītes rotā neparasts elements, kas piestiprināts pie korķīša. Tas ir rozes logs, kas raksturīgs grandiozajām gotikas katedrālēm un baznīcām. Šis dizaina elements izvēlēts kā simbols, kas stāsta par nebeidzamo dialogu starp sakrālo un profāno dzīves pusi, starp amatniecību un augstdzimtību, starp seno un mūsdienīgo... lai beigu beigās nonāktu pie līdzsvara.

Savukārt aromāta nosaukums Rosarium nozīmē rožukroni, bet kompozīcijas radīšanai mākslinieci iedvesmojuši katoļu baznīcās esošie tabernākuli - dekoratīvi skapīši reliģisko rituālu piederumiem.

Vai jūtat noskaņu, ko nes šis aromāts? Tas acumirklī vai nu vilina tuvāk vai atbaida. Tas atkarīgs no Jūsu personības, un ir pilnīgi normālas abas reakcijas.

Šīs smaržas pārstāv koksnes-aromātisko grupu. Tajās dominē īriss, medus un vīraks, radot noslēpumainu, burvīgu iespaidu, ieejot senā, leģendām un faktiem piepildītā ēkā, kur pirmie degunā iesitas sausi putekļi, tad saldi ziedi, aromātiski augi un visbeidzot mierinoša un nedaudz apreibinoša vaniļa un vīraks. Iznākot no šīs ēkas, Jūs nonākat realitātē - citā pasaulē. Bet Jūs vēl ilgi nesat līdzi pacilājošo, bijīgo un aizraujošo iespaidu, ko saņēmāt tur iekšā.

AROMĀTA KOMPOZĪCIJA:

Top notis:
Medus, ziedu tabaka, burkānu sēklas.
Sirds notis:
Kadiķu ogas, īrisa saknes pulveris, vijolītes, selerijas sēklas.
Bāzes notis:
Muskuss, vaniļa, ciedrs, vetīvers, vīraks.

VAI ANGELA CIAMPAGNA ROSARIUM IR JŪSU AROMĀTS? 

JĀ, JA:
  • Jūs nešaubīgi mīlat pūderīgos un vīraka aromātus, jo pūderis šajā kompozīcijā ir pārliecinoši jūtams.
  • Jūs meklējat neparastu aromātu, kas izcelsies starp citiem.
  • Jums ir svarīgs aromāta stāsts un iepakojuma dizains, kā arī šo dizaina elementu nozīme, ne tikai dekoratīvisms.
  • Jūs meklējat noturīgu aromātu.
NĒ, JA:
  • Jums ir iebildumi pret aromātiem, kas asociējas ar vēsturiskām, reliģiskām ēkām un rituālu tradīcijām.

NOTURĪBA* (1-5 kaķpēdiņas)

🐈‍⬛🐈‍⬛🐈‍⬛🐈‍⬛

*Aromāta noturība ir atkarīga no vairākiem faktoriem: ādas tipa, laikapstākļiem, aromāta nēsātāja fiziskās spējas just smaržu, emocijām utt.

IEGĀDĀTIES ANGELA CIAMPAGNA ROSARIUM

 

Atpakaļ uz blogu

Pievieno savu komentāru

Lūdzu ņem vērā, ka komentāri pirms publicēšanas tiek izskatīti, tāpēc netiek publicēti uzreiz.