Villa Mode dekanti

Villa Mode piedāvā dekantus jeb smaržu atlējumus daļai no sortimentā esošajiem aromātiem. Šī ir iespēja iepazīt aromātu, pirms pieņemt lēmumu iegādāties pilna izmēra smaržu flakonu.

*Lūdzam ņemt vērā, ka šos smaržu atlējumus taisa Villa Mode, un smaržu zīmoliem un ražotājiem ar šiem dekantiem nav saistības.

KĀ TOP DEKANTI

Aromāti tiek atlieti ievērojot visaugstākos higiēnas un precizitātes standartus. Tiek izmantotas 100% jaunas dekantu pudelītes ar izsmidzinātāju, gumijas cimdi, kā arī katram aromātam ir savi sterili pildīšanas instrumenti, tādā veidā garantējot pilnīgu tīrību. 

Smaržas tiek iepildītas pudelītē tikai pēc pirkuma apmaksas saņemšanas un pirkuma izsūtīšanas dienā - tātad tieši Jums un pēc iespējas samazinot laiku, kad smaržas ir ārpus oriģinālā iepakojuma.

PIEEJAMIE TILPUMI

Atlējumi tiek pildīti 2 ml, 3 ml un 10 ml tilpuma pudelītēs. Pildīšanai tiek izmantoti medicīnas palīginstrumenti, lai garantētu attiecīgo tilpumu. Visās pudelītēs papildu smaržu šķidrumam ir arī neliela gaisa telpa, lai izsmidzinātājs darbotos pareizi. Tāpēc pudelītes nekad nebūs piepildītas līdz malām, pretējā gadījumā izsmidzinātājs nedarbotos.

ĪPAŠI NOSACĪJUMI

Iegādājoties dekantu, šo preci nav iespējams atgriezt, atsakoties no pirkuma, jo katrs smaržu atlējums ir taisīts konkrētam pircējam, un nav iespējams garantēt preces nevainojamu atbilstību un sterilitāti, to atgriežot.


Izmantojiet iespēju! Iegādājieties dekantu komplektu un izmēģiniet aromātus savā vidē, mierīgi iepazīstot tos tuvāk, lai pieņemtu pareizo lēmumu - vai kāds no aromātiem kļūs par Jūsu aromātu garderobes elementu? Ja jā, tad droši varat iepriecināt sevi ar pilna izmēra pudelīti, kas ne vien priecēs ar aromātu, bet arī labi izskatīsies plauktā vai uz spoguļgaldiņa.